Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininko pavaduotojo Arvydo Nekrošiaus pranešimas: „Seimo narys Arvydas Nekrošius pasisako už vairuotojams palankius sprendimus“

2018 m. vasario 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Šiuo metu Lietuvos Respublikos saugaus eismo automobilių keliais įstatymas reglamentuoja, kad per 180 dienų nepašalinus priežasčių, dėl kurių buvo sustabdytas leidimas motorinei transporto priemonei ar priekabai dalyvauti viešajame eisme, leidimas yra panaikinamas ir ji yra išregistruojama.

Remiantis Seimo Pirmininko pavaduotoju Arvydu Nekrošiumi, ši įstatymo norma yra per griežta. „Dabartinis 180 dienų terminas yra per trumpas dėl labai gyvenimiškų situacijų. Pirmiausia, ši įstatymo norma nepatogi į užsienį išvykusiems lietuviams. Tačiau esminės priežastys yra mūsų šalies sezoniškumas ir transporto priemonių draudimo kaštai. Ypač regionuose didelė dalis transporto priemones turinčių gyventojų jomis naudojasi tik šiltuoju metų sezonu, tačiau ši įstatymo norma juos įpareigoja drausti transporto priemones privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu gerokai ilgesnį laikotarpį. Tai lemia ženkliai didesnius transporto priemonių eksploatacijos kaštus“, – teigė A. Nekrošius.

Pasak Seimo Pirmininko pavaduotojo, vienų metų laikotarpis yra protingas terminas, siekiant tinkamai sutvarkyti šalies seną automobilių parką. „Per pastaruosius metus, daugiabučių namų aikštelėse jau nebėra seniai nebeeksploatuojamų transporto priemonių, žmonės šia problema nebesiskundžia“, – teigė A. Nekrošius.

„Siekdamas padidinti nustatytą 180 dienų terminą, teikiu Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo 27 straipsnio  pakeitimo projektą, kuriuo nustatytas terminas, po kurio leidimas motorinei transporto priemonei dalyvauti viešajame eisme yra stabdomas, būtų didinamas iki vienų metų“, – teigė Seimo Pirmininko pavaduotojas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko pavaduotojas

Arvydas Nekrošius

Tel. (8 5) 239 6678

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-02-15 15:27
   Monika Kutkaitytė