Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininko V. Pranckiečio vadovaujama delegacija Valstybės atkūrimo šimtmetį paminės Europos Parlamente

2018 m. vasario 20 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Rytoj, vasario 21 d., Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis vyksta darbo vizito į Briuselį, kur susitiks su Europos Komisijos Pirmininko pavaduotoju, atsakingu už energetikos sąjungą, Marošu Šefčovičiumi (Maroš Šefčovič), taip pat dalyvaus Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjime Europos Parlamente.

Susitikime su M. Šefčovičiumi Seimo Pirmininkas aptars klausimą dėl Ignalinos AE uždarymo finansavimo po 2020 m. Europos Sąjungos saugumas ir radioaktyviųjų atliekų sutvarkymas, radiacinės saugos užtikrinimas yra visų ES piliečių gerovės klausimas. Taip pat bus kalbama apie projektą „Rail Baltica“ ir Baltijos valstybių elektros tinklų sinchronizavimą ir integraciją su kontinentinės Europos tinklais.

Seimo vadovybė kartu su Europos Parlamento Pirmininku Antonijumi Tajaniu (Antonio Tajani) dalyvaus Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjime Europos Parlamente.

Su Seimo Pirmininku į Briuselį vyksta Seimo Pirmininko pavaduotojai Irena Degutienė ir Gediminas Kirkilas (Europos reikalų komiteto pirmininkas).

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausiasis specialistas

Rimas Rudaitis

Tel. (8 5)  239 6132, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-02-20 15:37
   Rimas Rudaitis