Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės A. Maldeikienės pranešimas: parlamentarė įregistravo LRT įstatymo pataisas

2018 m. vasario 22 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo narė Aušra Maldeikienė įregistravo Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT)  įstatymo pataisas, kurios uždraustų komercinę reklamą LRT internetinėje svetainėje.

Po to, kai 2015 m. sausio 1 dieną įsigaliojo LRT įstatymo pataisos, kurios uždraudė komercinės reklamos transliavimą LRT radijo ir televizijos kanalais, esamas įstatyminis neapibrėžtumas vienam iš LRT informacinių kanalų suteikia galimybę pardavinėti komercinę reklamą.

LRT išlaiko ir nuolat stiprina bei plečia savo internetinę svetainę www.lrt.lt, kurioje didžiąją dalį turinio sudaro biudžeto lėšomis finansuojamų LRT programų sklaida. Nors už šioje LRT interneto svetainėje platinamas laidas Lietuvos mokesčių mokėtojai jau sumokėjo labai solidžiais ir nuolat augančiais biudžeto asignavimais, aiškiai nesureguliuota įstatymo norma leidžia apeiti įstatymo dvasią, o reali taikymo praktika iš esmės prieštarauja LRT įstatymo I-1571 6 str. esmei.

Siūlomos įstatymo pataisos vienareikšmiškai apibrėžtų ribojimus komercinei reklamai taip pat ir LRT valdomose internetinėse svetainėse, taikant joms tuos pačius principus, kurie galioja LRT radijo ir televizijos programoms.

Pagal veikiančius įstatymus, LRT skiriamų lėšų iš valstybės biudžeto dydis kiekvienais metais sudaro 1,5 procento praėjusių metų faktinių įplaukų iš gyventojų pajamų mokesčio ir 1,3 procento praėjusių metų faktinių įplaukų iš akcizo pajamų.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narė Aušra Maldeikienė

Tel. (8 5)  239 6646

El. p[email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-02-22 13:39
   Rūta Mensonaitė