Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario T. Langaičio pranešimas: parlamentaras traukiasi iš Seimo nario pareigų

2018 m. vasario 23 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Tadas Langaitis traukiasi iš Seimo nario pareigų. Jis šias pareigas pradėjo eiti kaip TS-LKD partijos kandidatas, 2016 metų rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą išrinktas daugiamandatėje rinkimų apygardoje.

„Pirmiausia noriu nuoširdžiai padėkoti manimi pasitikėjusiems rinkėjams. Pastaruosius pusantrų metų siekiau pateisinti rinkėjų išreikštą pasitikėjimą manimi – nepaisant to, kad pareigas ėjau kaip Seimo opozicijai priklausančios frakcijos narys, atkakliai dirbau bandydamas įgyvendinti Tėvynės sąjungos programą ir savo rinkėjams duotą pažadą – stiprinti Lietuvą kaip inovacijoms ir aukštosioms technologijoms atvirą, ambicingą ir verslią šalį. Mano iniciatyva Seime buvo įkurtas Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis. Dirbdamas šios parlamentinės struktūros pirmininku dėmesį skyriau tinkamos verslo aplinkos startuoliams kūrimui, valstybės sumanios specializacijos veiksnumui, Lietuvos inovatyvaus verslo stiprinimui, valstybės IT ūkio valdymui ir konsolidavimu, bei kitoms pažangiai valstybės ekonomikai kurti skirtoms sritims. Dėjau pastangas siekdamas Lietuvos verslui padėti pasiruošti ketvirtąjai pramonės revoliucijai“ , – kalbėjo iš pareigų besitraukiantis Seimo narys.

Anot T. Langaičio, kone pusantrų metų trukęs darbas Seime atskleidė itin ydingus dabartinės valdančiosios daugumos veiklos principus, užgesinančius bet kokias viltis vykdyti sutarimu grįstą Lietuvos ekonomikos kūrimo procesą. Pasak T. Langaičio, nuo pirmųjų darbo dienų Seime, valdančiosios daugumos politikai demonstravo nenorą ieškoti sutarimo dėl svarbiausių valstybės ateities darbų. Konstruktyvus darbas vyko tik su keliais valdančiaisiais.

„Iki šiol sunku suprasti, kodėl mano ir kitų mano kolegų siūlytos įstatymų pataisos, projektai bei kiti konstruktyvūs pasiūlymai sutinkami abejingai, o dažnai ir atvirai priešiškai. Prieš pat Seimo rinkimus daugelio puoselėtos viltys, jog priklausomybė konkrečiai partijai ar frakcijai netaps stabdžiu priimti visuomenei naudingiausius sprendimus, visiškai nepasiteisino. Panašu, kad tikslas Lietuvą paversti inovacijomis grįstos ir aukštos pridėtinės vertės paslaugas pasauliui gebančia pasiūlyti šalimi, dabartiniams valdantiesiems yra visiškai svetimas ir nepriimtinas“, – kalbėjo T. Langaitis.

Iš pareigų besitraukiantis Seimo narys tvirtina, kad susidarius dabartinei situacijai, kai didžiausios Seime valstiečių frakcijos politikai murkdosi vis naujuose skandaluose ir sąmoningai veikia ignoruodami ar net laužydami demokratinius parlamentinės veiklos principus, konstruktyvus darbas nėra įmanomas. Anot pareigas paliekančio politiko, akivaizdu, kad tokia situacija opozicijoje veikiantiems politikams palieka tik vieną išeitį – vykdyti itin griežtą ir nuoseklią parlamentinės priežiūros ir kontrolės funkciją.

„Neturiu jokių abejonių, kad TS-LKD frakcijos kolegos puikiai vykdo valstybei labai svarbų valdančiųjų kontrolės darbą. Seimą palieku tvirtai pasitikėdamas opozicijos ryžtu saugoti Lietuvos Respubliką nuo nerimą keliančių antidemokratinių tendencijų, pastaruoju metu vis būdingesnių ne tik daliai Vidurio ir Rytų Europos šalių, bet, deja, ir Lietuvai. Taip pat esu įsitikinęs, kad, negalėdamas rezultatyviai vykdyti savo kaip išrinkto Lietuvos parlamento nario pažadų rinkėjams, asmeninį indėlį į Lietuvos kaip inovacijomis vis labiau garsėjančios valstybės kūrimą konstruktyviau realizuosiu kitais būdais – padėdamas vystyti aukštųjų technologijų ir finansinių paslaugų startuolius, kurdamas naujas, gerai apmokamas, Lietuvos ir pasaulio ateitį kuriančias darbo vietas, vykdydamas visuomeninę veiklą bei toliau aktyviai dalyvaudamas Tėvynės Sąjungos veikloje“, – apie ateities planus kalbėjo T. Langaitis.

 

Daugiau informacijos:

Tadas Langaitis

Mob. 8 682 22 777

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-02-23 15:18
   Rūta Mensonaitė