Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis: estai – draugai, į kuriuos garbė lygiuotis

2018 m. vasario 23 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikina Estijos vadovus bei visus pasaulio estus pasitinkant Estijos nepriklausomybės šimtmetį.

„Lietuvoje Estijos pasiekimai niekada nelieka nepastebėti. Dažnai viešoje erdvėje lyg lenktyniaujame su estais. Estija – tai šalis, kurios žmonių kūrybiškumas ir užsispyrimas, siekiant geriausių rezultatų, kelia pasididžiavimą visiems Baltijos šalių gyventojams. Estijos valstybė Lietuvai yra nuosekli partnerė ir patikimiausia sąjungininkė, o Estijos žmonės yra mūsų draugai, į kuriuos mums yra garbė lygiuotis. Sveikinu viso pasaulio estus su nepriklausomybės šimtmečiu“, – teigia Seimo Pirmininkas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-02-23 15:41
   Rūta Mensonaitė