Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas dalyvaus Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio iškilmėse Lenkijoje

2018 m. vasario 27 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Vasario 28 d., trečiadienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis vyksta darbo vizito į Varšuvą (Lenkijos Respublika), kur susitiks su šalies parlamento vadovais ir sakys oficialią kalbą Lenkijos Seime, taip pat dalyvaus iškilminguose Lietuvos atkūrimo šimtmečio renginiuose.

Lietuvos delegacija trečiadienį susitiks su Lenkijos Seimo Maršalka Mareku Tadeušu Kuchčinskiu (Marek Tadeusz Kuchcińsk), vėliau dalyvaus iškilmingame Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio minėjime Varšuvos filharmonijoje. Minėjime Lietuvos parlamento vadovas tars sveikinimo žodį, o muzikinę dalį atliks Lietuvos simfoninis orkestras, diriguojamas Mirgos Gražinytės-Tylos.

Ketvirtadienį, kovo 1 d., Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sakys oficialią kalbą Lenkijos Respublikos Seime. Paskutinį kartą, prieš 21-erius metus, Lenkijos Senate iš tribūnos kalbą sakė tuometis Lietuvos Seimo Pirmininkas Vytautas Landsbergis.

„Tai yra gera proga pažvelgti į mūsų tautų nueitą kelią, bendrą istoriją, kas mus jungia ir sutelkia, kokie pagrindiniai dabarties ir ateities iššūkiai laukia Lietuvos ir Lenkijos žmonių“, – sako Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis.

  Vėliau Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiks su Senato Pirmininku Stanislovu Karčevskiu (Stanislaw Karczewski).

Seimo Pirmininko vadovaujamą vizito delegaciją sudaro Seimo Pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė, Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Asta Kubilienė, Socialinių reikalų ir darbo komiteto narė Aušrinė Norkienė, Biudžeto ir finansų komiteto narė Rita Tamašunienė, Užsienio reikalų komiteto narys Emanuelis Zingeris, taip pat buvęs Seimo Pirmininkas Česlovas Juršėnas.

 

Papildoma informacija:

Seimo Pirmininko patarėja

Karolina Frolovienė

Tel.: (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071, el. p. [email protected]