Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas šiltai sutiko Lietuvoje viešintį Lenkijos Senato Maršalką

2018 m. kovo 16 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Kovo 16 d., penktadienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiko su Lietuvoje viešinčiu Lenkijos Respublikos Senato Pirmininku Stanislavu Karčevskiu (Stanisław Karczewski).

Susitikime parlamentų vadovai pabrėžė abiejų šalių strateginę partnerystę ir aptarė abiem pusėms svarbių bendrų infrastruktūrinių projektų, tokių kaip „Rail Baltica“, „Via Baltica“ ir GIPL, vystymą, taip pat Baltijos elektros tinklų sinchronizaciją su kontinentiniais Europos tinklais.

 

Seimo kanceliarijos nuotraukos (aut. Džoja Gunda Barysaitė)

 

Taip pat kalbėta apie parlamentinį bendradarbiavimą – galimybes atnaujinti dvišalės asamblėjos veiklą. Paskutinį kartą Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjos sesija rengta prieš devynerius metus.

„Per pastarąjį mėnesį tai jau ketvirtas aukščiausio lygio Lenkijos pareigūno vizitas Lietuvoje. Tai reiškia viena – su artimiausia kaimyne plėtojame šiltus santykius, o atsižvelgiant į Rusijos informacinį ir kibernetinį priešiškumą bei karinę agresiją Ukrainoje, tai yra itin svarbu ir naudinga Lietuvai“, – sako Seimo Pirmininkas V. Pranckietis.

Lenkijos Respublikos Senato Pirmininkas Lietuvoje vieši lenkų tautinės bendrijos kvietimu. 

 

 

Seimo Pirmininko patarėja

Karolina Frolovienė

Tel.: (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-03-19 08:31
   Monika Kutkaitytė