Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo TS-LKD frakcijos seniūno pavaduotojos R. Morkūnaitės-Mikulėnienės pranešimas: „Dėl parlamentaro P. Gražulio pajamų patikrinimo – kreipimasis į FNTT ir VMI“

2018 m. kovo 19 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūno pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė kreipėsi į Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybą (FNTT) ir Valstybinę mokesčių inspekciją (VMI) dėl Seimo „Teisės ir teisėtvarkos“ frakcijos nario Petro Gražulio pajamų mokestinio patikrinimo.

Kovo 14 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisijos (VTEK) priėmė sprendimą, kad P. Gražulis pažeidė viešųjų ir privačių interesų deklaravimo valstybės tarnyboje įstatymą nedeklaruodamas 2017 m. gegužės 26 d. lengvojo automobilio „Lexus“ pirkimo sandorio iš „faktiškai bankrutavusios“ UAB „Nordic via“. VTEK tyrimas atskleidė, kad parlamentaras už automobilį mokėjo grynais pinigais –  iš viso 21 tūkst. eurų.

„Po šios istorijos pasirodymo viešojoje erdvėje, kyla abejonių dėl lėšų automobilio pirkimui kilmės, taip pat ar nėra pinigų plovimo požymių. Kadangi sumokėta stambi suma grynaisiais , kyla klausimas, kokiu būdu Seimo narys ją sukaupė ir ar šios lėšos nėra gautos neteisėtu būdu“, – teigė R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Kreipimesi TS-LKD frakcijos seniūno pavaduotoja prašo atlikti P. Gražulio pajamų mokestinį patikrinimą ir nustatyti sandorio faktines aplinkybes bei teisėtumą. Parlamentarė taip pat prašo įvertinti, ar UAB „Nordic via“ iškelta bankroto byla, ar bendrovė iš tiesų patyrė finansinių-mokestinių sunkumų, kurie būtų sutrukdę atsiskaitymą pavedimu, ir ar už šį sandorį tinkamai sumokėti mokesčiai valstybei.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narė

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

Tel. (8 5) 239 6657, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-03-19 11:05
   Monika Kutkaitytė