Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas reiškia paramą Ukrainoje vykdomai teisinės sistemos reformai

2018 m. kovo 23 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Kovo 26 d., pirmadienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiks su Ukrainos Konstitucinio teismo pirmininku Stanislavu Ševčiuku.

Stanislavas Ševčiukas Konstitucinio Teismo pirmininku išrinktas šiemet vasario 21 dieną ir nedelsdamas ėmėsi priemonių Konstitucinio Teismo veiklai normalizuoti ir reglamentuoti.

Seimo Pirmininkas sveikina Ukrainą ir S. Ševčiuką už siekius į Konstituciją įtraukti vakarietiškos geopolitinės orientacijos principus ir nuostatas, kuriomis būtų einama link narystės Europos Sąjungoje ir NATO.

S. Ševčiukas taip pat ėmėsi modernizuoti Teismo valdymą ir užtikrinti jo nepriklausomumą, pradėta atsisakyti sovietinių privilegijų teisėjams ir teismo darbuotojams.

Susitikime taip pat dalyvaus Lietuvos Konstitucinio Teismo pirmininkas Dainius Žalimas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko patarėja

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-03-26 10:03
   Valdas Sinkevičius