Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario G. Landsbergio pranešimas: „Žiniasklaidos paviešinti epizodai ir liudijimų nuotrupos nenusako visos liudijimo STT esmės“

2018 m. kovo 28 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis, komentuodamas šiandien žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją apie Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) apklaustus frakcijos narius, atkreipė dėmesį, jog visi apklausti asmenys turi liudytojo statusą, o teisėsauga priekaištų jiems nėra išsakiusi.

„Aš ir, tikiu, visi kiti apklausose dalyvavę politikai, pateikėme visą informaciją ir visas detales, kurios mums buvo žinomos, nuoširdžiai atsakėme į visus tyrėjų užduotus klausimus. Šiandien paviešinti epizodai ir liudijimų nuotrupos nenusako visos liudijimo STT esmės, todėl tikiuosi, kad bylai pasiekus teismą pamatysime visą vaizdą, o ne tik iš konteksto ištrauktas detales ir akivaizdžiai melagingus teiginius bei interpretacijas, – publikaciją komentavo G. Landsbergis, –  Šiandien matome tokias citatas, jog neva mano buvo aiškinama, esą, Raimondui Kurlianskiui buvo pristatyta partijos rinkimų programa ir prašyta koncerno valdomos žiniasklaidos palankumo, tai yra netiesa, nes niekada jokios paramos ar palankumo neprašiau“.

Dėl tolesnių veiksmų ir partijos situacijos įvertinimo G. Landsbergis teigia jau kalbėjęsis su TS-LKD priežiūros komiteto pirmininku: ,,Buvau informuotas, kad partijos priežiūros komitetas savo iniciatyva ketina rinktis artimiausiu metu ir įvertinti visą žiniasklaidoje aprašytą situaciją“.

Primename, kad kai kurie TS-LKD frakcijos nariai kaip liudytojai buvo apklausti STT tiriant Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio ir „MG Baltic“ koncerno politinės korupcijos bylą. Iš viso buvo apklausta daugiau nei pusantro šimto asmenų, apie trečdalis jų – politikai.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS–LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 239 6506

El. p. tsfrakcija@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2018-03-28 11:26
   Rūta Mensonaitė