Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas apdovanos pilietiškumą ir bendruomeniškumą puoselėjančius visuomenininkus

2018 m. kovo 29 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Kovo 30 d., penktadienį Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis Juozo Miltinio dramos teatre Panevėžyje Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliais „Tarnaukite Lietuvai“ apdovanos pilietiškus visuomenininkus.

Šis apdovanojimas skiriamas už parlamentarizmo tradicijų puoselėjimą, pilietiškumo ir demokratijos skatinimą, filantropinę veiklą, ypač jaunų žmonių saviraiškos skatinimą ir rėmimą, savanorystės kultūros sklaidą Lietuvoje, visuomeniškai aktualią publicistiką, ugdančią tautiškumą ir dvasines vertybes.

Siūlyti kandidatus apdovanoti šiuo medaliu turi teisę valstybės ir savivaldybių institucijos, įstaigos, asociacijos, mokslo, mokymo, kultūros įstaigos, piliečių bendruomenės, labdaros organizacijos ir kiti juridiniai asmenys.

Iškilmingas renginys, kuriame skelbiamas ir apdovanojami nugalėtojai, vyksta kiekvienais metais kovo 30 d., Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimimo dieną, Panevėžyje.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko patarėja

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071,

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-03-29 16:39
   Rūta Mensonaitė