Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario G. Landsbergio pranešimas: „AB „Avia Solutions Group“ nervinga reakcija rodo, jog pataikyta į probleminę vietą“

2018 m. balandžio 5 d. pranešimas žiniasklaidai

 

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis reaguodamas į gautą AB „Avia Solutions Group“ kreipimąsi priminė, jog opozicija vis dar laukia, kad Vyriausybės vadovas principingai įvertintų situaciją.

„Nervinga „Avia Solutions Group“ reakcija rodo, kad klausimais premjerui apie šią įmonių grupę pataikyta į probleminę vietą. Juo labiau, kad įmonių grupė savo kreipimesi nepaneigia, jog turi ryšių su Kremliaus aplinka ir Lietuvos nacionaliniam saugumui grėsmę keliančia Rusijos karine pramone. Raginu premjerą kuo greičiau atsakyti į mūsų užklausą ir principingai įvertinti esamą padėtį“, – sakė G. Landsbergis.

Seimo TS-LKD frakcijos seniūnas G. Landsbergis ir nariai Rasa Juknevičienė, Laurynas Kasčiūnas dar kovo 14 d. kreipėsi į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį, norėdami atkreipti dėmesį į žiniasklaidoje pasirodžiusią išsamią informaciją apie AB „Avia Solutions Group“ ir jos dukterinių įmonių galimas sąsajas su Kremliaus aplinka, įskaitant Rusijos Federacijos gynybos pramonę, mūsų NATO partnerės JAV sankcionuojamus asmenis ir finansines institucijas. Šiandien, balandžio 5 d., TS-LKD lyderis ir partijos Priežiūros komitetas gavo įmonės „Avia Solutions Group“ kreipimąsi dėl frakcijos nario L. Kasčiūno veiksmų.

„Šiandieninis „Avia Solutions Group” kreipimasis adresuotas ne tik man, kaip TS-LKD pirmininkui bei partijos Priežiūros komitetui, bet ir Seimo pirmininkui, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetui bei Etikos ir procedūrų komisijai. Todėl akivaizdu, kad atsakymas į šią provokaciją taps išbandymu ir valdantiesiems valstiečiams, kurie turės pasirinkti ar aklai kovoti su opozicija ir stoti ginti „Avia Solutions Group”, kurios veikla kelia nerimą dėl nacionalinio saugumo, ar rimtai įvertinti opozicijos iškeltas dvejones ir taip drauge stiprinti šalies saugumo interesus“, – komentavo G. Landsbergis.

                          

Daugiau informacijos:

Seimo TS–LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 2396506

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-04-05 11:26
   Rūta Mensonaitė