Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: „Reikia rasti politinį sutarimą dėl gynybos finansavimo didinimo“

2018 m. balandžio 9 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. Olga Posaškova)

 

Balandžio 9 d., pirmadienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis su delegacija lankosi Rukloje, Lietuvos kariuomenės Mechanizuotoje pėstininkų brigadoje „Geležinis Vilkas“.

Seimo valdybai pristatytos krašto apsaugos sistemos prioritetai ir strategija, biudžeto naudojimas ir lėšų poreikis bei atliktos reformos, tarp jų – kibernetinio saugumo konsolidacija ir viešųjų pirkimų centralizavimas.

„Šiandieninėje geopolitinėje situacijoje matome, kad būtina modernizuoti pajėgas. Todėl turime rasti konsensusą politiniu lygmeniu ir toliau nuosekliai dirbti, kad iki 2030 m. krašto apsaugai skirtume 2,5 proc. BVP“, – susitikime su krašto apsaugos ministru Raimundu Karobliu sakė Seimo Pirmininkas.

„Saugumo situacija regione negerėja, todėl kariuomenės modernizacija ir jos tąsos užtikrinimas yra būtina efektyvios šalies gynybos sąlyga“, – pabrėžė R. Karoblis.

Seimo valdybos nariai – Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė, Seimo Pirmininko pavaduotojai Irena Degutienė, Irena Šiaulienė ir Arvydas Nekrošius – išklausė valstybės grėsmių vertinimo ataskaitą, apžiūrėjo NATO priešakinių pajėgų kovinės grupės technikos ir aprūpinimo parką aukštutinėje terasoje.

Seimo kanceliarijos nuotraukos (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-04-10 11:39
   Monika Kutkaitytė