Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas su aukštųjų mokyklų rektoriais aptars jungimosi klausimus

2018 m. balandžio 10 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Balandžio 11 d., trečiadienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis su trijų aukštųjų mokyklų vadovais aptars Lietuvos edukologijos universiteto ir Aleksandro Stulginskio universiteto reorganizacijos procesus.

Susitikime dalyvaus Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) rektorius prof. Juozas Augutis, Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) l. e. rektorės pareigas prof. Vilija Salienė, Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) rektorius prof. Antanas Maziliauskas.

Seimo Švietimo ir mokslo komitete šiuo metu peržiūrimas šių dviejų aukštųjų mokyklų prijungimo prie Vytauto Didžiojo universiteto planas ir sąlygos. Taip pat savo įžvalgas dėl reorganizacijos turi pateikti ir Lietuvos mokslo taryba.

Seimo nutarimui dėl LEU ir ASU prijungimo prie VDU po pateikimo pritarta, laukiama Vyriausybės išvadų. Seimo nariai šį klausimą numato svarstyti balandžio 17 d.

 

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-04-10 16:20
   Monika Kutkaitytė