Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: sąjungininkų vienybė yra pagrindinė priemonė NATO kolektyviniam atsakui užtikrinti

2018 m. balandžio 18 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Balandžio 18 d., trečiadienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, kalbėdamas Bukarešto devynetuko sesijos atidaryme, pabrėžė atgrasymo ir kolektyvinės gynybos stiprinimo svarbą Baltijos ir Vidurio Europos regione.

 

Seimo kanceliarijos nuotrauka

 

„Lietuva ir Baltijos regiono šalys susiduria su tiesioginėmis karinėmis ir hibridinėmis grėsmėmis. Esame dėkingi sąjungininkams už mūsų regiono saugumo stiprinimą: solidarumą prisijungiant prie NATO priešakinių pajėgų Baltijos šalyse ir Lenkijoje,“ – sakė Seimo Pirmininkas.

Bukarešto devynetukas yra tradicinis daugiašalis formatas bendrai saugumo politikai aptarti. Jį 2015 m. inicijavo Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Čekijos, Slovakijos, Vengrijos, Rumunijos ir Bulgarijos vadovai.

 

Papildoma informacija:

Seimo Pirmininko patarėja

Karolina Frolovienė

Tel.: (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-04-19 14:26
   Rūta Mensonaitė