Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narių Ž. Pavilionio ir A. Ažubalio pranešimas: Vyriausybė privalo išsakyti poziciją dėl Armėnijoje vykstančio susidorojimo su opozicija

2018 m. balandžio 23 d. pranešimas žiniasklaidai

 

 

 

Stebėdami pastarųjų dienų įvykius Armėnijoje, kur Armėnijos valdančioji dauguma, pamindama elementariausius demokratinius principus – teisę susirinkti ir taikiai reikšti savo nuomonę, suiminėja protestuotojus, įskaitant ir parlamento opozicijos narį, Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariai Audronius Ažubalis ir Žygimantas Pavilionis kreipiasi į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį, kviesdami pasmerkti Armėnijos valdžios vykdomus veiksmus.

„Premjeras S. Skvernelis nuo šių metų pradžios jau ne kartą užsiminė apie politinių santykių su Rusija atnaujinimo poreikį, o kaip tik šiandien aptarė to galimybes su užsienio reikalų ministru bei Lietuvos ambasadoriais Rusijoje ir Baltarusijoje. Lieka neaišku, ar S. Skvernelio vadovaujama Vyriausybė vis dar laikosi europinės ir transatlantinės integracijos krypties? Kadangi akivaizdžiai piliečių laisves ir teises varžantys Armėnijos Vyriausybės veiksmai reikalauja griežtos tarptautinės bendruomenės reakcijos, tačiau Lietuvos Vyriausybė iki šiol išlieka neišsakiusi savo pozicijos, nors protestai Armėnijoje vyksta jau 10 dienų“, – pažymi Ž. Pavilionis.

Parlamentarai reikalauja, kad Lietuvos Vyriausybė neliktų nuošalyje ir išsakytų savo poziciją. To reikalauja politinis kontekstas, pagaliau – sąžinė, nebent Ministras Pirmininkas laikosi kitų nuostatų.

„Tikėdamiesi Lietuvos paramos demokratinių vertybių sklaidai ir apsaugai Rytų valstybėse, raginame išsakyti nedviprasmišką Lietuvos poziciją ir pasmerkti Armėnijos valdžios vykdomus pamatinius demokratijos, teisės viršenybės ir žmogaus teisių principus pažeidžiančius veiksmus, nukreiptus prieš šalies pilietinę visuomenę“, – sako A. Ažubalis.

 

Kontaktams:

Seimo narys Žygimantas Pavilionis

Tel. 8 668 42 126, el. p. [email protected]

 

Seimo narys Audronius Ažubalis

Tel. 8 658 42488, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-04-23 15:24
   Asta Markevičienė