Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas susitiks su Lenkijos Seimo vicemaršalka Beata Mazurek

2018 m. gegužės 2 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Rytoj, gegužės 3 d., 9.15 val. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiks su Lenkijos Respublikos Seimo vicemaršalka Beata Mazurek.

Susitikimo metu bus aptarti dvišalės parlamentinės asamblėjos veiklos atnaujinimo klausimai. Paskutinė asamblėjos sesija vyko 2009 m. Tikimasi, kad artimiausiu metu bus sutarta dėl kito Lietuvos Seimo ir Lenkijos Seimo ir Senato narių parlamentinės asamblėjos susitikimo.

„Mūsų rankose daug puikių tolesnio parlamentinio bendradarbiavimo plėtros įrankių. Turėtume juos išnaudoti, ieškodami atsakymų į abiem pusėms aktualius klausimus, intensyvinti dvišalį dialogą“, – prieš susitikimą sako Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis.

Beata Mazurek Lietuvoje vieši minint Lenkijos Respublikos nacionalinę šventę ir 1791 m. gegužės 3 d. pirmosios rašytinės Konstitucijos Europoje metines.

 

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-05-02 16:17
   Monika Kutkaitytė