Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės A. Kubilienės pranešimas: „Po Etikos ir procedūrų komisijos sprendimo – rekomendacija Astai Kubilienei kreiptis dėl galimo šmeižto“

2018 m. gegužės 17 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Trečiadienį Seimo Etikos ir procedūrų komisijai nusprendė, kad Seimo narė Asta Kubilienė nepažeidė etikos reikalavimų, kai kreipėsi į Santaros klinikų Šeimos medicinos centrą. Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkei rekomenduota kreiptis į teisėsaugos institucijas dėl galimo šmeižto ir asmens duomenų atskleidimo.

Tiek Santaros klinikų direktorės medicinai ir slaugai Danguolės Jankauskienės, tiek Šeimos medicinos centro vadovo Vytauto Kasiulevičiaus pateikta informacija tik patvirtina, kad Astos Kubilienės veiksmuose nebuvo jokio neteisėto ar neetiško siekio sukelti skandalą, nereikalauta „išskirtinių gydymo paslaugų“ ar atsisakyta gydytojo rezidento apžiūros. Seimo narės įsitikinimu, kiekvieno piliečio pareiga yra pranešti atsakingiems asmenims apie ne vienkartines, o sistemines (nuolat pasikartojančias) šios įstaigos veiklos organizavimo ydas.

Pasak Astos Kubilienės, galima tik apgailestauti, kad skelbiant tik dalinę informaciją buvo bandoma sudaryti klaidingą įspūdį apie neva neteisėtus veiksmus. Ir tai Seimo narė vertina kaip atsaką į ankstesnius viešus pasisakymus šios įstaigos atžvilgiu bei principingą poziciją parlamentinėje veikloje.

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė

Asta Kubilienė

Mob. 8 668 42 680

   Naujausi pakeitimai - 2018-05-17 12:41
   Monika Kutkaitytė