Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės R. Miliūtės pranešimas: „Jaunimo politika – ne tik SADM reikalas“

2018 m. gegužės 24 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimas svarstymo stadijoje balsavo už siūlymą tikslinti jaunimo politikos organizacijų ir įstaigų veiklą. Sprendimas priimtas 94 parlamentarams, iš jų – 46 Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariams, balsavus už.

Pasak Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos narės Rūtos Miliūtės, būtina užtikrinti, kad jaunimo politikos įstaigų veikla ir funkcijos atitiktų keliamus tikslus, vidines ir tarptautines iniciatyvas bei programas. Įgyvendinant Vyriausybės programą ir atsižvelgiant į LiJOT, Nacionalinės jaunimo reikalų koordinatorių asociacijos, Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) siūlymus, praktikoje vykdomą jaunimo politiką, jos tendencijas tiek ES tikslinamos jaunimo politikos formavimo ir įgyvendinimo procedūros, apibrėžiamas darbas su jaunimu ir jo vykdymo principai, reglamentuojamos darbo su jaunimu formos (pavyzdžiui, darbas su jaunimu gatvėje, mobilusis darbas su jaunimu, atvirasis darbas su jaunimu), taip pat tikslinamos įstaigų ir organizacijų, dirbančių jaunimo politikos srityje, veiklos sritys ir funkcijos.

Posėdžio protokolas ir balsavimų duomenys skelbiami Seimo interneto svetainėje.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos narė

Rūta Miliūtė

Mob. 8 668 42157

   Naujausi pakeitimai - 2018-05-24 12:51
   Monika Kutkaitytė