Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas sveikina Sakartvelą Nepriklausomybės šimtmečio proga

2018 m. gegužės 26 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis Seimo ir savo vardu sveikina Sakartvelo Parlamento Pirmininką Iraklį Kobakhidzę ir visus kartveliečius, šiandien švenčiančius šalies nepriklausomybės šimtmetį.

Parlamento vadovas pažymi, kad Sakartvelui ir Lietuvai šie metai yra ypatingi – abi respublikos mini sukūrimo šimtmečius. Aktyvus ir glaudus mūsų šalių bendradarbiavimas grindžiamas tarpusavio supratimu ir bendromis vertybėmis.

„Vertiname Jūsų valstybės aiškų ir tvirtą įsipareigojimą siekti europinės ir euroatlantinės integracijos ir reiškiame paramą Sakartvelo suverenumui ir teritorijos vientisumui“, – sveikindamas sako parlamento vadovas.

Seimo Pirmininkas V. Pranckietis taip pat džiaugiasi Lietuvos dovana Sakartvelui šimtmečio proga – galimybe naudoti autentišką ir šios šalies gyventojams priimtiną Sakartvelo pavadinimą.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-05-28 10:26
   Monika Kutkaitytė