Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario A. Kubiliaus pranešimas: „Tenka apgailestauti, kad dėl to, jog esu politikas, eilinį kartą kenčia sūnus“

2018 m. gegužės 28 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo narys Andrius Kubilius informuoja, kad dar praėjusį ketvirtadienį, gegužės 24 dieną, jo sūnus Vytautas Kubilius „Modus Grupės“ stebėtojų tarybos pirmininkui išsiuntė pareiškimą, kuriuo informavo apie savo sprendimą pasitraukti iš verslo grupės stebėtojų tarybos narių.

Seimo narys A. Kubilius sako: „Tenka apgailestauti, kad dėl to, jog esu politikas, eilinį kartą kenčia sūnus. Pritariau jo žingsniui, nes kito kelio, kaip sustabdyti pradėtą purviną kampaniją, nėra. Padorumas valdantiesiems nėra būdinga vertybė.“

Ta pačia proga A. Kubilius primena Ramūnui Karbauskiui savo pateiktą siūlymą abiem „išsitirti“ Seimo Nacionaliniame saugumo ir gynybos komitete: R. Karbauskis galėtų atsakyti į klausimus apie jo verslo ryšius su Kremliui artimais oligarchais: trąšų verslo magnatu V. Kantoru ir „Rosstselmaš“ savininku K. Babkinu, 2014 metais finansavusiu Krymo okupaciją, o A. Kubilius atsakytų į R. Karbauskio viešai išsakytus kaltinimus dėl tariamų A. Kubiliaus verslo ryšių su A. Lukašenka ir jam artimais Kremliaus oligarchais.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 239 6506

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-05-28 11:37
   Nerijus Vėta