Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario A. Anušausko pranešimas: parlamentaras nepažeidė Valstybės politikų elgesio kodekso nuostatų

2018 m. birželio 1 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Etikos ir procedūrų komisija, baigusi tyrimą dėl Seimo nario Arvydo Anušausko pasisakymo socialiniame tinkle (2017 m. lapkričio mėn.), š. m. gegužės 30 dieną nusprendė, kad Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys A. Anušauskas nepažeidė Valstybės politikų elgesio kodekso nuostatų.

A. Anušausko nuomone, „tai visiškai normalus sprendimas, atsižvelgiant į Dariaus Kepenio nepagrįstą skundą. Aš pats nekūriau informacijos šaltinio, aš juo naudojausi. Ir jeigu tarp atsakingos institucijos duomenų buvo nepatikrintų duomenų apie galimai partizanų nužudytą Lebrikų šeimą ir man tie duomenys buvo pateikti, aš galiu tik apgailestauti dėl įveltos klaidos. O kaip istorikas, tai puikiai žinau, kad partizanai bausdami įtariamus kolaboravimu, ne visada turėjo galimybes pasverti visas aplinkybes, kartais tapdavo provokacijų aukomis. Pavyzdžiui, ne visada galėjo patikrinti, ar ištremto partizanų rėmėjo žemė buvo suarta sutarus su ištremtuoju, ar tiesiog pasinaudojus pasitaikiusia proga pasinaudoti ištremtojo turtu“.

Lapkričio 14 d. Dainius Kepenis pasiūlė pastatyti bendrą paminklą partizanams ir stribams bei savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje dalinosi savo draugų Lebrikų šeimos istorija, kurią esą išžudė partizanai. Šiuo metu Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras atlieka papildomą tyrimą dėl Lebrikų šeimos ir duomenų sistemoje esančios informacijos pagrįstumo.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Arvydas Anušauskas

El. p. [email protected]

Tel. (8 5) 239 6652

   Naujausi pakeitimai - 2018-06-01 14:30
   Monika Kutkaitytė