Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas sveikina šalį su 30-osiomis Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio metinėmis

2018 m. birželio 4 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Šiandien, birželio 4 d., istorinėje Lietuvos Respublikos Seimo Kovo 11-osios Akto salėje iškilmingame minėjime, skirtame 30-osioms Sąjūdžio metinėms, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis kvietė visus kartu švęsti šią dieną ir visada prisiminti, kokį laimėjimą ji mums atnešė.

„Tada – prieš trisdešimt metų – mūsų visuomenės šviesuoliai, nepriklausomai nuo profesijos ir įsitikinimų, turėjo vienintelį tikslą. Tas tikslas buvo nepriklausomybė. Šį vienintelį tikslą turėjo visos  Baltijos sesės. Norėjome tikėti ir tikėjome, kad galime pasitraukti iš užgrobėjo nasrų. Tikėjome, kad laimėsime, bet jei ir nelaimėsime – laisvės sėkla bus pasėta ir vieną dieną sudygs, kaip sudygo didžiųjų sukilimų metu, nepriklausomybės aušroje ir rezistencijos pradžioje“, – kalboje sakė Seimo Pirmininkas.

Parlamento vadovas akcentuoja, kad demokratija, kurią iškovojome, yra visa ko pagrindas.

„Žmonės ir jų įvairovė yra visa ko pagrindas. Ne diktatas ir cenzūra. Tolerancija ir pagarba kitokiai nuomonei – tai aukštos politinės kultūros ženklai, kurių šiandien, deja, kartais stokojama.“

Žvelgdamas į perspektyvą, Seimo Pirmininkas kviečia susitelkti ir dirbti įgyvendinant bendrus tikslus.

„Taip, kaip prieš keturiolika metų, kai stojome į Europos Sąjungą ir NATO, politinės partijos sutarė dėl bendro tikslo. Taip, kaip ir dėl narystės Ekonominio saugumo ir bendradarbiavimo organizacijoje, radome būdą susitelkti. Taigi turime nuolatos – tiek pozicija, tiek opozicija – įsiklausyti ir ieškoti kompromisų, priimti kritiką ir mokytis iš klaidų“, – iškilmingame minėjime kalbėjo Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis.

Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. Olga Posaškova)

 

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-06-04 13:28
   Monika Kutkaitytė