Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės M. Navickienės pranešimas: „Moterų įgalinimo iššūkiams spręsti nepaprastai svarbus ir vyrų indėlis“

2018 m. birželio 6 d. pranešimas žiniasklaidai

 

2018 m. Moterų politikos lyderių suvažiavime birželio 6–8 d. dalyvausianti Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė Monika Navickienė teigia, kad moterų įgalinimo ir lygių galimybių iššūkiams spręsti nepaprastai svarbus yra ne tik pačių moterų aktyvus dalyvavimas, bet ir vyrų vaidmuo.

„Lietuvai švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį, visų pirma, yra didelė garbė priimti tokį moterų lyderių kongresą, kuris pernai vyko Islandijoje. Manau, šiandien jau nebekyla abejonių, kad lyčių stereotipų mažinimas yra vienintelis kelias siekiant geresnių demografinių ir ekonominių visos šalies rodiklių. Mano įsitikinimu, šiandien mums labiausiai trūksta ne tik iniciatyvių ir atsakomybę prisiimančių moterų, o tai jos tikrai sugeba, tačiau ir vyrų, kurie būtų įsipareigoję ir nuoširdūs moterų įgalinimo advokatai“, – teigė Seimo laikinosios Moterų grupės pirmininkės pavaduotoja.

Primename, kad birželio 6–8 dienomis Vilniuje, Lietuvos Respublikos Seime, rengiamas kasmetinis pasaulinis Moterų politikos lyderių suvažiavimas, į kurį pakviestos esamos ir buvusios valstybių, vyriausybių vadovės, ministrės, parlamentarės, merės, nevyriausybinių organizacijų ir žiniasklaidos atstovės. Renginys organizuojamas Vilniuje atkreipiant dėmesį, kad Lietuva prieš šimtą metų viena pirmųjų Europoje suteikė moterims teisę balsuoti.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narė Monika Navickienė

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-06-06 12:49
   Monika Kutkaitytė