Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo LSDP frakcijos nario A. Syso pranešimas: „Kaupimas privačiuose fonduose negali būti privalomas“

2018 m. birželio 8 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijos narys Algirdas Sysas turi pastabų ir užregistravo pataisas Seimui Vyriausybės pateiktam pensijų sistemos pertvarkos įstatymų paketui. Pirmiausia parlamentaras siūlo išbraukti automatinį dalyvių įtraukimą į kaupimą pensijų fonduose.

„Pensijų dalies kaupimas privačiuose fonduose negali būti privalomas, o tik savanoriškas. Ypač žinant mūsų gyventojų informavimo sistemos problemas, įstatyme negali būti nurodyta, kad nepareiškęs savo valios žmogus automatiškai tampa privataus fondo klientu“, – sako pataisą pensijų pertvarkos projektui užregistravęs Seimo narys.

Užregistruotoje pataisoje A. Sysas siūlo ir ilgesnį laikotarpį apsisprendimui dėl pasilikimo pensijų kaupimo fonde – 6 mėnesius, o ne 2 mėnesius, kaip siūloma Vyriausybės projekte. „Žmogus tiesiog gali nesuskubti arba pražiopsoti tokį trumpą laikotarpį. Atrodo, kad Vyriausybė šiuo atveju daro viską bandydama įsiteikti privatiems fondams, o ne žmonėms“, – teigia socialdemokratas.

Taip pat A. Sysas siūlo sumažinti vyriausybės siūlomus atskaitymus nuo pensijų fonde sukaupto turto, kad žmogui liktų daugiau iš fonde sukauptų pensijai lėšų.

 

Daugiau informacijos:

Irmina Frolova-Milašienė

El. p. [email protected]

Mob. 8 600 07 099

   Naujausi pakeitimai - 2018-06-08 08:34
   Monika Kutkaitytė