Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo LSDP frakcijos nario A. Syso pranešimas: parlamentaras registravo siūlymą mokesčių reformos įstatymui

2018 m. birželio 8 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijos narys Algirdas Sysas Vyriausybės pateiktai mokesčių sistemos reformos įstatymų projektams turi pasiūlymų. Seimo narys siūlo didesniu – 30 procentų (o ne 25 proc. kaip pateikta Vyriausybės) – tarifu apmokestinti gyventojų pajamų mokesčiu pajamas, kurios viršija 120 VDU.

„Vyriausybės siūlomos vadinamosios „Sodros“ lubos ne tik didina atskirtį – daug uždirbantiems leidžia mėgautis sąlyginai mažesniais mokesčiais – bet ir palieka skylę valstybės biudžete. Todėl siūlau, kad iždo netektis būtų kompensuota didesniais pajamų mokesčio tarifais, taikant juos tiems didžiausiems atlyginimams“, – sako A. Sysas.

Vyriausybė mokesčių sistemos pertvarkos įstatymų projektus pateikė Seimui šią savaitę ir pareiškė norus, kad Seimas juos patvirtintų iki gegužės pabaigos.

 

Daugiau informacijos:

Irmina Frolova-Milašienė

El. p. [email protected]

Mob. 8 600 07 099

   Naujausi pakeitimai - 2018-06-08 08:35
   Monika Kutkaitytė