Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas vyksta darbo vizitu į Jungtines Amerikos Valstijas

2018 m. birželio 22 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis birželio 25 d. vyksta trijų dienų darbo vizitu į Vašingtoną (JAV).

Lietuva, kartu su kolegomis iš Baltijos šalių ir Lenkijos siekia pritraukti papildomą JAV dėmesį sprendžiant saugumo problemas ES ir NATO kaimyninėse šalyse. Lietuva suinteresuota nestabilumo židinių ir užsitęsusių konfliktų likvidavimu prie ES ir NATO rytinių sienų.

Vizito metu didelis dėmesys bus skiriamas Rytų Partnerystės valstybių tolimesnei transatlantinei integracijai, todėl kartu vyksta Gruzijos, Moldovos ir Ukrainos parlamentų vadovai.

Kartu su Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos parlamentų delegacijomis į JAV vyksta Ukrainos Aukščiausios Rados pirmininkas Andrijus Parubijus, Moldovos parlamento pirmininkas Andrianas Kandu (Andrian Candu) ir Gruzijos parlamento pirmininkas Irakli Kobakhidze.

Vizito metu vyks susitikimai su JAV Kongreso Pirmininku Polu Rajenu (Paul Ryan), taip pat Senatoriais, atsakingais už bendradarbiavimą su Europa ir NATO.

Birželio 25 d. Seimo Pirmininkas Vašingtone susitiks su Vašingtono ir Baltimorės lietuvių bendruomenėmis.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-06-22 16:13
   Rūta Mensonaitė