Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario J. Sabatausko pranešimas: „Parlamentaras siūlo nediskriminuoti parolimpiečių“

2018 m. birželio 25 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo narys Julius Sabatauskas siūlo labiau palaikyti ir paremti Lietuvos sportininkus, dalyvaujančius Parolimpinėse žaidynėse. Socialdemokratas Seime registravo pataisas, kad premijos būtų skiriamos ne tik 1–4 vietų Parolimpinių žaidynių laimėtojams, bet visiems, iškovojusiems 1–6 vietas.

Kita pataisa parlamentaras siūlo skirti rentas neįgaliems iš sporto pasitraukusiems sportininkams, užėmusiems Parolimpinėse ir kurčiųjų žaidynėse 1 vietą arba 1–3 vietas, tose sporto šakose, kur konkurencija labai didelė.

„Dabar egzistuojanti tvarka yra diskriminacinė sportininkų parolimpiečių atžvilgiu. Turėtume visose srityse, taip pat ir sporte siekti, kad ir neįgalūs žmonės turėtų vienodas galimybes“, – sako J. Sabatauskas.

Dėl parolimpiečių skatinimo kiekvienąkart kyla diskusijos, kai jie geba sėkmingai pasirodyti žaidynėse, pagarsina Lietuvos vardą ir paaiškėja, kad šių sportininkų palaikymas ir skatinimas iš valstybės pusės išties yra labai skurdus.

 

Išsamesnė informacija žiniasklaidai:

Irmina Frolova-Milašienė

Mob. 8 600 07 099, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-06-25 09:13
   Eglė Saulė Trembo