Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo TS-LKD frakcijos seniūno G. Landsbergio pranešimas: „Demokratija pavojuje, ji turi būti apginta“

2018 m. birželio 29 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Matydamas rimtą pavojų šalies demokratijai ir tai, kad grėsmė jai kyla iš paties Lietuvos Respublikos Seimo, Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją dėl šiurkščių Seimo statuto pažeidimų ir pastangų paminti demokratinę valstybės santvarką vakar vykusiame vakariniame Seimo posėdyje, svarstant Seimo nutarimą „Dėl nepasitikėjimo Vyriausiosios rinkimų komisijos nariu Viliumi Semeška“.

Posėdyje buvo paprašyta pertraukos dėl svarstomo projekto, tačiau ši Statuto norma taikoma įstatymų projektams, o ne nutarimams.

„Galėtume sakyti, kad įvyko nesusipratimas neįsigilinus į Seimo statutą, tačiau valdantieji nepaisė mūsų perspėjimų ir argumentų nedaryti klaidos, todėl manome, kad balsavimas dėl pertraukos buvo sąmoningai neteisėtas“, –  sakė G. Landsbergis.

TS-LKD frakcijos seniūnas prašo Seimo Etikos ir procedūrų komisijos nešališkai ir objektyviai išnagrinėti šį šiurkštų procedūrinį pažeidimą ir pateikti išvadą dėl Seimo statuto pažeidimo.

„Prievolė vienodai laikytis nustatytų taisyklių ir procedūrų tiek Seimo daugumai, tiek opozicijai, yra valstybės demokratinės sąrangos pagrindas. Manau, kad demokratija atsidūrė pavojuje ir ji turi būti apginta“, – apibendrino G. Landsbergis.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 239 6506

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-06-29 12:50
   Monika Kutkaitytė