Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: „Esame dėkingi skautams už lietuvybės išlaikymą tolimiausiose pasaulio vietose“

2018 m. liepos 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Liepos 16 d., pirmadienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis lankysis tautinėje šimtmečio skautų stovykloje „Laužų karta“, vyksiančioje Lietuvos liaudies buities muziejaus teritorijoje Rumšiškėse.

„Ši stovykla yra išties ypatinga. Ji į vieną vietą susiburs 3300 skautų iš Lietuvos bei įvairių užsienio šalių. 2018 m. minime skautų įsikūrimo Lietuvoje šimtmečio jubiliejų. Šia proga 2018 metus Seimas paskelbė Lietuvos skautų judėjimo metais. Okupacijos metais, Skautų veikla užsienyje, ypač JAV ir Australijoje, padėjo suburti išeivijoje gimusius Lietuvos vaikus. Čia jie pažindavo ir tokio paties likimo tautiečius, ir okupuotą savo tėvynę. Dėl to esame ir liksime dėkingi skautams už lietuvybės išlaikymą tolimiausiose pasaulio vietose“, – teigė Seimo Pirmininkas.

Stovykloje „Laužų karta“  dalyvaus 3300 dalyvių, kurių amžius svyruoja nuo 6 iki 18 metų. 600 iš jų – užsienio šalių atstovai ir išeivijos skautai iš: Australijos, Austrijos, Belgijos, Kanados, Kosta Rikos, Egipto, Estijos, Suomijos, Prancūzijos, Vokietijos, Airijos, Izraelio, Italijos, Latvijos, Nyderlandų, Rumunijos, Rusijos, Švedijos, Šveicarijos, Ukrainos, Jungtinės Karalystės ir JAV.  Stovykloje dalyvaus ir per 800 vadovų, kurių visi yra savanoriai. Stovyklos tikslas – remiantis skautų principais, vienyti Lietuvos ir užsienio lietuvių skautus, skatinti tarpusavio bendradarbiavimą.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-07-13 15:49
   Rūta Mensonaitė