Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas V. Pranckietis pareiškė užuojautą dėl Nepriklausomybės Akto signatarės Vidmantės Jasukaitytės mirties

2018 m. liepos 14 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis savo ir Seimo vardu reiškia užuojautą Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarės, poetės, prozininkės ir dramaturgės Vidmantės Jasukaitytės vaikams, artimiesiems, bičiuliams bei Jos talento gerbėjams.

Savo užuojautoje Seimo Pirmininkas pabrėžia, kad V. Jasukaitytė nepaprastu savo kūrybiškumu paliko žymų antspaudą Lietuvos kultūros istorijoje. Ji reikšmingai prisidėjo ir prie nepriklausomos valstybės kūrimo. Jos jautri stiprybė visada liks mūsų atmintyje.

Už visuomeninę bei kūrybinę veiklą V. Jasukaitytė buvo apdovanota Lietuvos Nepriklausomybės medaliu bei literatūrinėmis premijomis.

 

 

Parengė

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-07-16 10:20
   Paulius Žeimys