Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narių Ž. Pavilionio ir L. Kasčiūno pranešimas: parlamentarai prašo įpareigoti pensijų fondų valdytojus sudaryti sąlygas priimti apgalvotus sprendimus dėl tolesnio dalyvavimo pensijų kaupimo sistemoje

2018 m. rugpjūčio 3 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariai Žygimantas Pavilionis ir Laurynas Kasčiūnas kreipėsi į Lietuvos banko valdybos pirmininką Vitą Vasiliauską prašydami, kad Lietuvos bankas paskatintų visus pensijų fondų valdytojus sudaryti sąlygas gyventojams priimti apgalvotus sprendimus dėl tolesnio dalyvavimo pensijų kaupimo sistemoje.

„2019 m. sausio 1 d. įsigaliosianti pensijų reforma kelia sąmyšį visuomenėje. Dalis visuomenės su pensijų reforma nesusipažinę, maža to, net ir didelė dalis žmonių, kurie yra sudarę pensijos kaupimo sutartis, de facto nežino ar neprisimena, kokią sutartį yra pasirašę, bei nežino nei savo, nei kitų šalių prisiimtų įsipareigojimų ir kaip jie gali keistis, įsigaliojus naujajai tvarkai“, – prašymo tikslą aiškina Seimo narys L. Kasčiūnas.

Ž. Pavilionio teigimu, norėdami išvengti didelio nepasitenkinimo visuomenėje bei siekdami, kad visi dirbantieji būtų susipažinę su savo pensijos kaupimo būdu ir tuo, kaip jų pensijų kaupimą paveiks reforma, prašoma, kad Lietuvos bankas paskatintų visus pensijų fondų valdytojus savo klientams pristatyti esamus jų įsipareigojimus, aiškiai nurodyti, kaip Lietuvos piliečių pensijų kaupimą paveiks įsigaliosianti pensijų reforma ir sudaryti sąlygas priimti apgalvotus sprendimus dėl tolesnio dalyvavimo pensijų kaupimo sistemoje. Priimant ilgalaikius sprendimus itin svarbu užtikrinti ir nepriklausomų ekspertų konsultacijas.

„Tokiu būdu Lietuvos gyventojai galės iš naujo susipažinti su sąlygomis, kuriomis pasirašė pensijos kaupimo sutartį ir jas įvertinę, apsispręsti dėl tolimesnių veiksmų“, – teigė Ž. Pavilionis.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Žygimantas Pavilionis

Tel. (8 5) 239 6733

El. p. [email protected]

 

Seimo narys Laurynas Kasčiūnas

Tel. (8 5) 239 6983

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-08-03 09:32
   Monika Kutkaitytė