Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario M. Puidoko pranešimas: po parlamentaro skundo NŽT pradėjo tyrimą dėl įtakingų konservatorių ūkinės veiklos valstybinėje žemėje

2018 m. rugpjūčio 22 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Po Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nario Mindaugo Puidoko kreipimosi Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) direktorius pavedė Vilniaus rajono skyriui atlikti žemės sklypo, esančio Didžiųjų Lygainių kaime, Vilniaus rajono savivaldybėje, žemės naudojimo patikrinimą dėl galimai neteisėtai vykdomos ūkinės veiklos.

Kaip jau pranešta anksčiau, Seimo narys Mindaugas Puidokas kreipėsi į kelias atsakingas valstybės institucijas dėl Kultūros paveldo departamento direktoriaus pavaduotojo Audriaus Skaisčio ir jo sutuoktinės parlamentarės konservatorės Gintarės Skaistės valdomo žemės sklypo ribų ir vykdomos galimai neteisėtos ūkinės veiklos valstybinėje žemėje, aplinkosaugos taisyklių pažeidimų – apie tai buvo paskelbta portalo „Delfi“ publikacijoje „Įtakingas konservatorius atsidūrė pareigūnų akiratyje: dėl visko kaltas tėtis“. Žiniasklaidos surinktoje informacijoje paviešinta apie galimai neteisėtus viešų asmenų – A. Skaisčio, jo sutuoktinės G. Skaistės – veiksmus užgrobiant valstybei priklaususią žemę, joje vykdant ūkinę veiklą, pažeidžiant aplinkos apsaugos reikalavimus ir kitos aplinkybės.

Nacionalinės žemės tarnybos direktoriaus pasirašytame rašte konstatuojama, kad tarnybos Vilniaus skyrius tyrimą turėtų užbaigti iki rugpjūčio 31 dienos.

 

Daugiau informacijos:

Seimo LVŽS frakcijos narys

Mindaugas Puidokas

Mob. 8 612 62 362

   Naujausi pakeitimai - 2018-08-22 14:29
   Monika Kutkaitytė