Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis: Baltijos kelias – tikras vienybės stebuklas

2018 m. rugpjūčio 23 d. pranešimas žiniasklaidai

 

1989 m. rugpjūčio 23 d., 19 val. pasigirdus radijo signalams, šimtų tūkstančių žmonių grandinė nusidriekė nuo Gedimino bokšto Vilniuje, pro Laisvės paminklą Rygoje, iki Hermano bokšto Taline. Lietuvos, Latvijos ir Estijos žmonės, rankose laikydami juodais kaspinais perrištas savo valstybių vėliavas, sudarė gyvą grandinę simboliškai atskirdami Baltijos valstybes nuo Sovietų Sąjungos.

„Baltijos kelias parodė lietuvių, latvių ir estų žmonių nuomonę ir ateities kūrimo ryžtą, tai buvo pasaulyje dar neregėta tautų valios išraiška, tikras vienybės stebuklas. Svarbiausia, kad įvykęs,  jis turėjo atgarsį ir toli Maskvoje, kur jau tuomet oficialiai buvo pasmerktas Molotovo ir Ribentropo paktas, o slaptieji protokolai buvo pripažinti teisiškai niekiniais nuo jų pasirašymo dienos. Tai verta pabrėžti vis pasigirstant įvairiems kitokiems vertinimams ar interpretacijoms“, – sako Seimo Pirmininkas.

 

Parengė:

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-08-23 12:52
   Jolanta Anskaitienė