Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis: „Ukrainą ir Lietuvą jungia bendras siekis dirbti demokratijos ir Europos vienybės labui“

2018 m. rugpjūčio 24 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikina Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininką Andrijų Parubijų ir Ukrainos žmones visame pasaulyje su Nepriklausomybės diena.

„Ukrainą ir Lietuvą jungia bendras siekis dirbti demokratijos ir Europos vienybės labui. Dėl to draugiškas ir konstruktyvus mūsų žmonių ryšys nuolat stiprėja. Šiuo ryšiu yra pagrįsta ir ryžtinga Lietuvos pozicija dėl Ukrainos teisės laisvai rinktis savo ateitį kartu su kitomis laisvomis ir demokratinėmis valstybėmis. Lietuva palaiko ir palaikys šį Ukrainos siekį bei šalies suverenitetą ir teritorijos vientisumą“, – sveikinime teigia Seimo Pirmininkas.

Žlugus Sovietų Sąjungai, 1991-ųjų rugpjūčio 24 d. Ukrainos Aukščiausioji Rada priėmė šalies nepriklausomybės deklaraciją, kuri po savaitės Ukrainos žmonių buvo patvirtinta referendumu.

 

Parengė

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-08-23 16:36
   Monika Kutkaitytė