Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas dalyvauja Laisvės dienos minėjimo renginiuose

2018 m. rugpjūčio 31 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis šiandien, rugpjūčio 31 dieną, dalyvauja Laisvės dienos, žyminčios 25-ąsias Rusijos (okupacinės Sovietų Sąjungos) kariuomenės išvedimo iš Lietuvos metines, renginiuose.

Seimo Lietuvos laisvės gynėjų galerijoje buvo pristatyta Romualdo Jurgaičio autorinė nuotraukų paroda „25 metai be okupacinės kariuomenės“. Istoriniuose kadruose – okupacinės kariuomenės veikla Lietuvos Respublikoje 1990–1991 m., iliustruojanti, koks sudėtingas buvo Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimas, kai teko kovoti ne tik su realia agresija, bet ir diplomatinėmis priemonėmis siekti svetimos kariuomenės išvedimo.

„Prieš 25-erius metus iš Lietuvos pasitraukusi okupacinė kariuomenė galutinai išsklaidė paskutinius priespaudos šešėlius. Visos Lietuvos žmonių pastangas vainikavo valstybingumo ir nepriklausomybės pergalė“, – renginyje kalbėjo parlamento vadovas.

Seimo kanceliarijos nuotraukos (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-08-31 15:16
   Monika Kutkaitytė