Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Artėjant Seimo rudens sesijai – tradicinis Seimo Pirmininko ir Seimo valdybos narių susitikimas su Respublikos Prezidente

2018 m. rugsėjo 4 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Rugsėjo 6 d. 11 val. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis ir Seimo valdybos nariai susitiks su Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite aptarti Seimo rudens sesijos darbų. Susitikimas vyks Aleksandro Stulginskio salėje (Seimo I rūmai).

Susitikimui pasibaigus, prie Aleksandro Stulginskio salės įvyks Seimo Pirmininko ir Respublikos Prezidentės spaudos konferencija.

Spaudos konferenciją numatoma tiesiogiai transliuoti Seimo interneto svetainėje, televizijos programa „Seimas – tiesiogiai“, taip pat Seimo Facebook ir YouTube paskyrose. 

Šalies vadovė su Seimo Pirmininku ir Seimo valdyba aptarti teikiamų teisės aktų projektų susitinka dukart per metus – prasidedant pavasario ir rudens sesijoms. Į šios kadencijos Seimo V (rudens) sesiją parlamentarai rinksis rugsėjo 10-ąją, pirmadienį.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5) 239 6508, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-09-04 14:57
   Jolanta Anskaitienė