Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Ž. Pavilionio pranešimas: parlamentaras savo balsą pirminiuose rinkimuose skirs už tą TS-LKD kandidatą, kuris atitiks jo įsitikinimus ir vertybes

2018 m. rugsėjo 17 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos narys Žygimantas Pavilionis, pelnęs net 34 partijos skyrių palaikymą dalyvauti pirminiuose TS-LKD rinkimuose, savo paramą skiria vieningai visos TS-LKD bendruomenės išrinktam kandidatui į šalies Prezidento postą ir traukiasi iš pirminių Prezidento rinkimų kovos.

„Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai bus ypač svarbūs ir rizikingi – į Prezidento postą rinksime ne tik asmenybę. Rinksimės tolesnę Lietuvos kryptį ir tas pasirinkimas bus labai svarbus: tęsti laisvės, vakarietiškos demokratijos kryptį, kuria Lietuva, neišduodama savo vertybių, žengė visu Nepriklausomybės laikotarpiu, arba rizikuoti viskuo ir, išrenkant pragmatizmo bei dialogo su Rusija šalininką, atsiverti Kremliaus įtakai Lietuvoje aukščiausiu lygiu, – sako Seimo narys Ž. Pavilionis. – Nuoširdžiai dėkoju visiems TS-LKD bendražygiams, mano kandidatūrą iškėlusiems net 34 skyriuose Lietuvoje. Tokį palaikymą priimu kaip mūsų bendruomenės aiškų suvokimą apie grėsmes, laukiančias renkantis šalies Prezidentą. Tik veikdami išvien galime įveikti valdančiųjų konstruojamą oligarchinę piramidę, jau šiuo metu įvairių kandidatų lūpomis skelbiančią apie nuolaidas Kremliui bei siekiančią mus suskaldyti“.

„Valstybės gerovė ir nacionalinis interesas man visuomet buvo ir bus prioritetas. Dėl šio bendro tikslo esu linkęs pasitraukti iš Prezidento rinkimų, nuosekliai laikydamasis partijos procedūrų savo balsą skirti už tą TS-LKD kandidatą, kuris atitinka mano įsitikinimus bei vertybes, kai paaiškės galutinis apsisprendusiųjų sąrašas“, – savo sprendimą reziumuoja ambasadorius dr. Ž. Pavilionis.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 239 6506

   Naujausi pakeitimai - 2018-09-17 16:36
   Rūta Mensonaitė