Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario dr. S. Tumėno pranešimas: „Šiauliai vertina mokytojus ir rodo pavyzdį Lietuvai“

2018 m. spalio 8 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Spalio 5 d., penktadienį, Šiaulių arenoje iškilmingai paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Jos metu pagerbėme Šiaulių miesto mokytojus, kurių profesionalumas, atsidavimas darbui, meilė mokiniui yra įkvepiantis ir vertas didžiausios pagarbos.

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Švietimo skyrius kasmet apdovanoja aktyviausius ir kūrybingiausius pedagogus, bet šįkart šventė buvo ypatinga.

Lietuvai švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį, Šiaulių miesto savivaldybės taryba dešimčiai geriausių metų mokytojų įteikė ne tik atminimo dovanas, bet ir premijas, kurių kiekvienos vertė – 2000 eurų. Apdovanojimą „Šiaulių miesto metų mokytojas“ Šiaulių miesto savivaldybės taryba įsteigė 2018 m. gegužės 3 d. siekdama „pagerbti Šiaulių miesto mokytojus už paskutiniųjų dviejų metų lyderystę, aktyvumą, kūrybiškumą, reikšmingą veiklą miesto bendruomenei, didinti mokytojo profesijos prestižą“.

Garbingas apdovanojimas „Šiaulių miesto metų mokytojas 2018“ skirtas šiems pedagogams: Vilmai Beinorienei, Šiaulių logopedinės mokyklos logopedei ir pradinio ugdymo mokytojai; Valentinai Baradinskienei, Šiaulių Jovaro progimnazijos matematikos mokytojai; Aurelijai Dirginčienei, Šiaulių „Juventos“ progimnazijos pradinio ugdymo mokytojai; Irenai Kazymirkienei, Šiaulių Dainų progimnazijos pradinio ugdymo mokytojai; Virginijui Kukulskiui, Šiaulių Lieporių gimnazijos fizikos mokytojui; Rasai Prišmontienei, Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos dailės mokytojai; Valentinai  Rakužienei, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos fizikos mokytojai; Jurgitai Ribikauskienei, Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos anglų kalbos mokytojai; Vilmai Račkauskienei, Šiaulių moksleivių namų choreografijos mokytojai; Stanislavai Rusevičienei, Šiaulių moksleivių namų muzikinio ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo mokytojai.

Seimo narys dr. S. Tumėnas pasveikino Šiaulių mokytojų bendruomenę, padėkojo Šiaulių miesto merui ir savivaldybės tarybai už dėmesį pedagogams, įvardijo Lietuvos švietimo sistemos iššūkius, o apdovanotiems mokytojams palinkėjo „neišleisti visų pinigų mokymo priemonėms ir kvalifikacijos kėlimui“. Seimo narys mano, kad finansinė parama geriausiems Šiaulių miesto mokytojams labai reikalinga ir savalaikė, nes pedagogai verti ne tik moralinio ir simbolinio palaikymo. Mokytojo profesijos prestižą būtina atkurti jau dabar, nes tik taip galėsime įveikti valstybei kylančius iššūkius.

 

Šiaulių miesto Šimtmečio mokytojai. Nerijaus Brazausko nuotr.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narys

Stasys Tumėnas

Mob. 8 668 42 143, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-10-08 08:30
   Monika Kutkaitytė