Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario A. Kubiliaus pranešimas: parlamentaras kreipėsi į Seimo etikos sargus dėl šiurkštaus Seimo statuto pažeidimo

2018 m. spalio 16 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Andrius Kubilius kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkę Ritą Tamašunienę, prašydamas anuliuoti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos narės Agnės Širinskienės pataisos įstatymo projektui Nr. XIIIP-2470 (siūloma Vyriausybei suteikti galimybę skolintis dėl 2 proc. BVP gynybai užtikrinimo) balsavimą. Tokį prašymą Seimo narys motyvuoja šiurkščiu Seimo statuto XXII ir XXIII skirsnių nuostatų pažeidimu.

 „Vyriausybė rugpjūčio 31 d. registravo įstatymo projektą Nr. XIIIP-2470 ir šioje įstatymo pataisoje įrašė konkrečią papildomą nuostatą dėl skolinimosi 2 proc. BVP gynybai užtikrinimo. Svarstymo metu Seimo nariai galėjo pasiūlyti pataisas, tačiau niekas tokių pataisų nepateikė. Rugsėjo 25 d. A. Širinskienė pateikė visai naują nuostatą, kurioje pasiūlė nustatyti, kad Vyriausybė gali skolintis ir papildomam partijų finansavimui. Ši nuostata buvo įregistruota kaip pataisa Vyriausybės pateiktam originaliam projektui Nr. XIIIP-2470, nors Vyriausybė savo pateiktame projekte jokių nuostatų dėl partijų finansavimo nebuvo pateikusi. Taigi, Vyriausybė savo projekte siūlė įrašyti naują nuostatą dėl, tarkime, „grūdų pirkimo“, tuo metu A. Širinskienė pateikė pataisą ne dėl „grūdų pirkimo“, o dėl „trąšų pirkimo“, – komentavo A. Kubilius.

Primename, kad Lietuvos Respublikos Seimo statuto XXII ir XXIII skirsniai aiškiai nustato, kad įstatymo svarstymo ar priėmimo Seimo posėdyje metu galima registruoti ir svarstyti tik tokias pataisas įstatymo projektui, kuriose yra siūloma keisti tik tas nuostatas, kurios yra išdėstytos pradėtame svarstyti įstatymo projekte.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys

Andrius Kubilius

Tel. (8 5) 239 6658

El. p. Andrius.Kubilius@lrs.lt

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-10-16 13:19
   Monika Kutkaitytė