Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo TS-LKD frakcijos pranešimas: „Reikalaujama Seimo Pirmininko pripažinti, kad kvietimas steigti Palestinos atstovybę Lietuvoje buvo jo asmeninė nuomonė“

2018 m. spalio 22 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos nariai Audronius Ažubalis, Laurynas Kasčiūnas, Stasys Šedbaras ir Kazys Starkevičius teikia pareiškimą dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio pakvietimo įsteigti Palestinos atstovybę Lietuvoje.

Parlamentarai dokumente ragina Seimo Pirmininką V. Pranckietį pripažinti, kad tai buvo tik jo asmeninė nuomonė, nesaistanti Lietuvos valstybės ir jos institucijų.

„Tokie nesuderinti teiginiai kompromituoja Lietuvą tarptautinėje bendruomenėje ir, tai ypač svarbu, strateginių sąjungininkų, tokių kaip Jungtinės Amerikos Valstijos, akyse“, – teigė A. Ažubalis.

Išsamus Seimo narių pareiškimas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 239 6506

   Naujausi pakeitimai - 2018-10-22 08:59
   Monika Kutkaitytė