Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario D. Kreivio pranešimas: „Dėl „Lietuvos geležinkelių“ vadovo dalyvavimo abejotinoje sandraugoje – rašytinis klausimas susisiekimo ministrui“

2018 m. lapkričio 2 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Dainius Kreivys kreipėsi rašytiniu klausimu į susisiekimo ministrą Roką Masiulį dėl AB „Lietuvos geležinkeliai“ vadovo Manto Bartuškos viešai neskelbtos kelionės į Maskvą.

Viešojoje erdvėje pasirodžius informacijai, jog AB „Lietuvos geležinkeliai“ vadovas M. Bartuška praėjusį mėnesį lankėsi Maskvoje ir dalyvavo renginyje „Valstybių – sandraugos narių 69-asis geležinkelių transporto tarybos posėdis“, parlamentaras D. Kreivys prašo susisiekimo ministro R. Masiulio atsakyti, ar žiniasklaidoje paskelbta informacija yra teisinga bei kokios valstybės priklauso renginio pavadinime minimai sandraugai? Taip pat ministro klausiama, kokiomis teisėmis AB „Lietuvos geležinkeliai“ dalyvauja šioje sandraugoje, ar priklauso valdymo struktūroms ir ar yra įsipareigojusi laikytis patvirtintų nuostatų ar susitarimų? Kartu domimasi, ar šio renginio metu buvo pasirašyti kokie nors susitarimai ar priimti sprendimai? Galų gale klausiama, dėl kokių priežasčių apie šią kelionę iš anksto viešai nebuvo pranešta visuomenei, o apie susitikimo išdavas, nebuvo skelbiama nei įmonės, nei ministerijos interneto svetainės naujienose?

„Nemažai klausimų kyla dėl tokio nacionaliniam saugumui strateginę reikšmę turinčios įmonės vadovo M. Bartuškos viešai neskelbto vizito. Toks slaptas dalyvavimas posovietinių šalių sandraugoje yra nepriimtinas“, – pažymėjo D. Kreivys.

 

Kontaktams:

Seimo narys Dainius Kreivys

Tel. (8 5)  23 96 605

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-11-02 12:28
   Eglė Saulė Trembo