Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario J. Razmos pranešimas: „Seimo valdantieji bando „išsukti“ S. Skvernelį“

2018 m. lapkričio 7 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo nariai iš opozicinių Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD), Liberalų sąjūdžio, Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijų ir Mišrios Seimo narių grupės spalio pabaigoje kreipėsi į Seimo Pirmininką Viktorą Pranckietį, prašydami iškviesti Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį, kad šis iš Seimo tribūnos atsakytų į klausimus dėl Vyriausybės pasitarimo įrašo, kuriame buvo aptariama situacija atsisakius neatlygintinai teikti žiniasklaidai informaciją iš valstybės įmonės „Registrų centras“, sunaikinimo. Tokios iniciatyvos imtasi todėl, kad Seimo narių iš opozicijos netenkino Ministro Pirmininko atsakymai į anksčiau pateiktus klausimus (tiksliau – tų atsakymų negauta) dėl įrašo sunaikinimo. Seimo Statutas numato, kad tokiu atveju gali būti teikiamas paklausimas, bet būtina sąlyga, kad tokį klausimų teikimą paklausimu pripažintų Seimo seniūnų sueiga.

Deja, vakar vykusiame Seimo frakcijų seniūnų pasitarime valdančiųjų balsais paklausimo teikimas atmestas.

„Toks paklausimo iniciatyvos politinis atmetimas vertintinas kaip valdančiųjų bandymas visais įmanomais būdais „išsukti“ S. Skvernelį nuo jam nepatogių klausimų. Visuomenę domina ne tik minėto įrašo turinys, kuris, turbūt, nedarytų garbės Ministrui Pirmininkui, bet ir jo sunaikinimo aplinkybės. Taip ir lieka neatsakyta, galbūt pats Vyriausybės vadovas arba jo artimos politinės aplinkos atstovai nurodė minėtą įrašą sunaikinti ir kodėl nebandoma pasitelkiant šiuolaikines technologijas jo atkurti? Seimo  frakcijos ir visuomenė privalo žinoti tiesą, ir, nepaisant valdančiųjų blokuojančių veiksmų, ši tiesa anksčiau ar vėliau bus atskleista“, – pažymėjo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūno pavaduotojas Jurgis Razma, pridurdamas, kad artimiausiu metu laukiama Vyriausybės kanclerio apklausos Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitete.

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 239 6506

   Naujausi pakeitimai - 2018-11-07 13:27
   Valdas Sinkevičius