Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario A. Anušausko pranešimas: „Atviras A. Anušausko klausimas premjerui“

2018 m. lapkričio 21 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo narys Arvydas Anušauskas kreipėsi į premjerą Saulių Skvernelį klausdamas: ar jis pritaria vidaus reikalų ministro Eimučio Misiūno požiūriui į ugniagesių problemas?

Tokią A. Anušausko reakciją sukėlė E. Misiūno pasisakymai apie ugniagesių darbo organizavimą. „Ministras siūlo ugniagesiams po kiekvieno gaisro ar iškvietimo tarnybinę uniformą skalbtis, o kol džius, į naują netikėtą iškvietimą, matyt, važiuoti su vienomis glaudėmis? Mokytojai negali turėti laisvo laiko, ugniagesiams patariama vietoje poilsio užsiimti skalbimu – toks šios Vyriausybės narių požiūris tikrai glumina“, – teigia A. Anušauskas. E. Misiūnas viešai pasidžiaugia privačiomis iniciatyvomis, sveikina savanorystę, tačiau kaip tai skatinama? Kokiais motyvavimo būdais? Priimamai įstatymai, kuriais turėtų kažkas keisti atlyginimuose, tačiau lėšų po mokesčių reformos neužteks. Ir pirmiausia tai atsisuka prieš pačius eilinius darbuotojus ir jų motyvaciją dirbti, mano Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys A. Anušauskas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Arvydas Anušauskas

El. p. [email protected]

Tel. (8 5) 239 6652

   Naujausi pakeitimai - 2018-11-21 11:12
   Monika Kutkaitytė