Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario D. Kepenio pranešimas: spaudos konferencija Seime „Mokinių sveikata ir gyvensena Lietuvoje – ką formuojame?“

2018 m. lapkričio 26 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Spaudos konferencijos „Mokinių sveikata ir gyvensena Lietuvoje – ką formuojame?“ tikslas – supažindinti su Pasaulio sveikatos organizacijos koordinuojamo Vaikų gyvensenos tyrimo (angl. Health and Behaviour of School-children; toliau – HBSC) rezultatais.

Spaudos konferencija vyks rytoj, lapkričio 27 d., Spaudos konferencijų salėje (Seimo II rūmai), pradžia – 9.30 val.

„Gera vaikų, jaunimo sveikata – tai stiprios, gerovės siekiančios valstybės pagrindas, todėl šiai sričiai turime skirti ne tik ypatingą dėmesį,  bet ir finansinius išteklius, atsakingai rengti sveikatinimo programas ir jas sėkmingai įgyvendinti, pasirūpinti specialistų rengimu bei jų kvalifikacija, skatinti visų valstybės institucijų bendradarbiavimą,“  – teigia Seimo Sveikos gyvensenos komisijos pirmininkas Dainius Kepenis.

HBSC tyrimas vykdomas 48 pasaulio šalyse pagal vieningą tyrimo metodiką, o Lietuvoje jis vykdomas nuo 1994 metų, kas ketveri  metai.  Tyrimo organizatorius ir vykdytojas Lietuvoje – Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU). Tyrimu siekiama įvertinti vaikų ir jaunimo sveikatą bei ją sąlygojančius veiksnius, taip pat suprasti jauno žmogaus elgseną sveikatos ir socialiniame kontekste.

Šios spaudos konferencijos metu LSMU Sveikatos tyrimo instituto mokslininkai – LSMU Sveikatos tyrimų instituto vadovas dr. Mindaugas Štelemėkas, doc. Kastytis Šmigelskis, lektorius Tomas Vaičiūnas pristatys pastarųjų 14 metų tendencijas ir sukauptus rezultatus, bus aptariami mokinių rizikingos elgsenos, gyvensenos, socialinės aplinkos, psichologinės būsenos rezultatai ir tendencijos – išryškinti 2018 metų tyrimo rezultatai ir palyginimas su 1994–2018 metų laikotarpiu. 

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Dainius Kepenis

Mob. 8 668 42 127

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-11-26 11:47
   Jolanta Anskaitienė