Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas dalyvaus Sakartvelo Prezidentės inauguracijos ceremonijoje

2018 m. gruodžio 14 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Gruodžio 15–17 d. Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vadovaujama delegacija su oficialiu vizitu vyksta į Sakartvelą, kur dalyvaus Sakartvelo Prezidentės Salomės Zurabišvili inauguracijos ceremonijoje. Taip pat vizito metu numatytas susitikimas su Sakartvelo Parlamento Pirmininku Irakliu Kobakidze. Susitikimo metu bus aptartos intensyvesnio šalių parlamentų bendradarbiavimo galimybės.

„Sakartvelas nuo seno yra mūsų draugai, nuolat palaikome juos tarptautinėje bendruomenėje. Be to mūsų žmonės yra artimi kultūriškai, mus sieja abipusis turizmo susidomėjimas bei skaudi tautų istorinė praeitis, bendros vertybės,“ – sako parlamento vadovas.

Seimo Pirmininkas pažymi, kad Sakartvelas yra vadinamas Rytų partnerystės lyderiu, Lietuva palaikydama ir perteikdama patirtį gali padėti išlaikyti lyderystę ir pažangą einant eurointegracijos keliu.

„Šalies politinės jėgos turi sutelkti pastangas siekiant įgyvendinti reformas, nes tai leis pasiekti strateginius tikslus,“ – prieš išvykdamas sako parlamento vadovas.

Prezidentės S. Zurabišvili inauguracija vyks gruodžio 16 d. Telavyje. Lapkričio 28 d. ji laimėjo paskutinius tiesioginius Prezidento rinkimus. Pirmoji ją pasveikino Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-12-14 14:15
   Rūta Mensonaitė