Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės G. Skaistės pranešimas: Seime – jauki ir jau tradicine tapusi Kalėdinė labdaros mugė

2018 m. gruodžio 19 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. – Džoja Gunda Barysaitė)

 

Belaukiant artėjančio šventinio stebuklo gruodžio 19 d. Seimo Europos informacijos biure suorganizuota jau tradicine tapusi Kalėdinė labdaros mugė. Šiemet mugė sulaukė labai didelio dalyvių skaičiaus. Renginyje savo rankomis kurtus darbelius pristatė ne tik įvairių Vilniaus, Vilniaus rajono, bet ir Ukmergės bei Zarasų neįgaliųjų organizacijų, dienos centrų, bendruomenių atstovai, menininkai, senjorai.

Mugės atidarymo šventėje Vilniaus specialiosios mokyklos „Atgaja“ mokiniai, padedami savo mokytojų bei auklėtojų, surengė nuotaikingą pasirodymą. Po to visus Kalėdinės labdaros mugės dalyvius pasveikino ir dovanų įteikė mugę globojanti Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė Gintarė Skaistė.

Anot jos, pagrindinis šios Kalėdinės labdaros mugės tikslas kaip ir kasmet išlieka toks pat – specialiųjų poreikių turinčių asmenų integracija į visuomenę. Socialiai jautrios bendruomenės bei jų nariai kasdieniame gyvenime patiria nemažą socialinę atskirtį, o kartais net ir diskriminaciją. Tai rodo, kad tokie renginiai yra labai reikalingi ir svarbūs.

 

Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. – Džoja Gunda Barysaitė)

 

„Organizacijos ir įvairūs menininkai kasmet teiraujasi apie Kalėdinę labdaros mugę, kreipiasi su prašymu ją organizuoti ir aktyviai registruojasi. Tokie bendri renginiai neįgaliųjų centrų lankytojams, senjorams, bendruomenėms suteikia progą apsilankyti Seime, pristatyti savo bendruomenės veiklą, rankų darbo gaminius, pabendrauti su Seimo nariais, mugės svečiais bei vieniems su kitais. Surinkę aukas už savo rankomis kurtus darbelius, gautas lėšas jie skiria tolesniam savo bendruomenės narių ugdymui. Tad tokiu mažu veiksmu, organizuodami Kalėdinę labdaros mugę bei joje lankydamiesi, mes prisidedame prie šių centrų išlikimo ir tolesnės veiklos skatinimo“, – teigė Gintarė Skaistė.

Šiemet mugėje dalyvavo Vilniaus specialioji mokykla „Atgaja“, Lietuvos žmonių su negalia sąjungos filialas Vilniaus neįgaliųjų dienos centras, Vilniaus miesto neįgaliųjų draugija, dirbtuvėlės „Jurgos mezginiai“, Lietuvos psichikos negalios žmonių bendrija „Giedra“, sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Vilniaus Viltis“, Vilkpėdės bendruomenės socialinių paslaugų centras, Zarasų socialinės globos namai, Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ Vaikų ir paauglių dienos centras „Vilties angelas“, Lietuvos Samariečių bendrija, Vilniaus krašto žmonių su negalia sąjunga, VŠĮ mokymo centras „Mes esame", Gyvenimo namai „Pašilaičiai“, senjorė Loreta Latvytė, Dienos centras „Šviesa“ bei Grigiškių neįgaliųjų draugija.

 

Kontaktams:

Seimo narė Gintarė Skaistė

Tel. 8 685 20197, el. p. Gintarė.Skaistė@lrs.lt

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-12-19 14:40
   Asta Markevičienė