Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narių L. Kasčiūno ir A. Ažubalio pranešimas: parlamentarai prašo paaiškinti, kaip Klaipėdos uosto direktoriaus nušalinimas veiks praktikoje

2019 m. sausio 18 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos nariai Laurynas Kasčiūnas ir Audronius Ažubalis sveikina greitą Lietuvos Respublikos susiekimo ministro Roko Masiulio reakciją į parlamentarų sausio 17 d. iškeltus klausimus dėl Klaipėdos valstybinio jūrų uosto generalinio direktoriaus Arvydo Vaitkaus ryšių su valdančiąja Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, gavusia finansinę paramą iš kelių uoste veikiančių nacionalinio saugumo kriterijų neatitinkančių bendrovių vadovų ir jiems artimų žmonių.

Pasak A. Ažubalio ir L. Kasčiūno, operatyvi susisiekimo ministro reakcija džiugina, tačiau kyla dar daugiau klausimų.

„Mus domina, kaip praktiškai veiks toks nušalinimas. Ar įmonės direktoriaus nušalinimas nuo vieno ar kito konkretaus klausimo yra įmanomas? Kokia dokumentine forma ministras įvykdė savo nurodymą?“ – klausia parlamentarai, prašydami pateikti konkrečius nušalinimo dokumentus.

Seimo nariai iš ministro tikisi ir platesnio A. Vaitkaus veiklos įvertinimo.

„Ministras R. Masiulis bent jau spaudai pateiktame komentare neužsimena, kaip stengsis išsklaidyti abejones dėl kylančių klausimų, susijusių su A. Vaitkaus veikla. Mūsų nuomone, itin svarbu išsiaiškinti, ar iki šiol Klaipėdos uosto vadovas nėra priėmęs LRT tyrime minimiems verslininkams naudingų sprendimų ir ar tai neturi ryšio su finansinės paramos gavimu“, – klausimus ministrui vardija parlamentarai.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos narys

Audronius Ažubalis

Mob. 8 658 42 488

El. p. [email protected] 

 

Seimo TS-LKD frakcijos narys

Laurynas Kasčiūnas

Mob. 8 659 00 088

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-01-18 10:31
   Monika Kutkaitytė