Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario S. Gentvilo pranešimas: parlamentaras kreipėsi į Vidaus reikalų ministeriją dėl Slengių kaimo prijungimo prie Klaipėdos miesto

2019 m. sausio 25 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Simonas Gentvilas kreipėsi į vidaus reikalų ministrą Eimutį Misiūną ragindamas ministeriją pateikti atsakymus dėl Slengių kaimo prijungimo prie Klaipėdos miesto. Seimo narys prašo atsakyti kurioje stadijoje yra Vidaus reikalų ministerijos (VRM) ruošiami teritorijų administracinių ribų pakeitimo planai.

„Dar 2018 m. lapkričio mėnesį Slengių kaimo gyventojai visuotinės apklausos metu pasisakė už kaimo prijungimą prie Klaipėdos miesto savivaldybės. Atsižvelgiant į apklausos rezultatus, tiek Klaipėdos miesto taryba, tiek Klaipėdos rajono taryba priėmė nutarimą dėl kaimo prijungimo, tačiau tik VRM gali inicijuoti administracinių planų keitimą. Iki šiol ministerija jokių veiksmų nesiėmė ir informacijos apie vykstančius procesus nepateikė“, – sakė S. Gentvilas.

Parlamentaro teigimu, praėjus dviem mėnesiams po visuotinės Slengių kaimo gyventojų apklausos rezultatų paskelbimo, ministerija kol kas nesusisiekė su Klaipėdos miesto ir rajono savivaldybėmis, nesiėmė aktyvių veiksmų inicijuojant Slengių kaimo prijungimą.

Seimo narys domisi kokioje stadijoje yra ministerijos ruošiami teritorijų administracinių ribų pakeitimo planai ir kada Vyriausybės nutarimas pasieks Seimą.

 

Kontaktams:

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos narys

Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko pavaduotojas

Mob. 8 698 42 168, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-01-25 13:19
   Eglė Saulė Trembo