Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo TS-LKD frakcijos seniūno G. Landsbergio pranešimas: „Vyriausybės darbą neatsakinga paversti savo rinkiminio šou dalimi“

2019 m. vasario 6 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis, reaguodamas į Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio pareiškimą, kad jis neieškos naujos aplinkos ministro kandidatūros, pabrėžia, kad neatsakinga Vyriausybės darbą  paversti savo asmeninės Prezidento rinkimų kampanijos šou dalimi.

„Užuot vykdęs tiesiogines pagal Konstituciją ir Vyriausybės įstatymą jam privalomas pareigas tinkamai organizuoti Vyriausybės darbą bei „teikti siūlymus Respublikos Prezidentui dėl ministrų skyrimo“ S. Skvernelis sąmoningai eskaluoja konfliktą su Prezidente, tikėdamasis tokį paties sukurtą konfliktą naudoti kaip savo rinkiminės kampanijos dalį. Tikimės, kad premjeras ras būdų atsieti rinkimų kampaniją nuo pareigų vykdymo, nes kitu atveju teks premjerą ir vėl raginti trauktis arba iš pareigų, arba iš kampanijos. Konstitucijos normų pažeidinėjimas, įstatymų laužymas – tai ne plakato iškabinimas judrioje miesto sankryžoje. Vieno asmens įgeidžių įkaitais tampa valstybės institucijos, valstybės piliečiai“, – teigė Seimo TS-LKD frakcijos seniūnas G. Landsbergis.

 

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel.: (8 5)  239 6506

El. p. tsfrakcija@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2019-02-06 15:25
   Eglė Saulė Trembo